Business Calculator Pro

Profesyonel Hesap Makinesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.69 TL
  • Boyut 2.0 MB
  • Version 2.7
  • Dil İngilizce
  • Firma GK Apps
Brüt Kâr Hesaplayıcısı, Fiyat Hesaplayıcı, İşletme Marjı Hesaplayıcı, Etkili Faiz Oranı Hesaplayıcı, Katma Değer Vergisi Hesaplayıcısı ve Bir Başabaş Noktası Hesaplayıcısı gibi profesyonel hesaplamalar içeren hesap makinesi uygulaması.

Bu uygulama Business Calculator'ın PRO sürümüdür. Tamamen reklamsız!

Bu uygulama, Brüt Kâr Hesaplayıcısı, Fiyat Hesaplayıcı, İşletme Marjı Hesaplayıcı, Etkili Faiz Oranı Hesaplayıcı, Katma Değer Vergisi Hesaplayıcısı ve Bir Başabaş Noktası Hesaplayıcısı'ndan oluşur.

Brüt Kâr Hesaplayıcısı: Brüt karı (mutlak değer ve yüzde) ve işaretlemeyi (mutlak değer ve yüzde) hesaplayabilirsiniz. Sadece ürünün fiyat fiyatını ve satış fiyatını girin.

Fiyat Hesaplayıcısı: Fiyat ve biçimlendirmeyi hesaplayabilirsiniz. Sadece maliyeti ve brüt marjı girin.

İşletme Marjı Hesaplayıcısı: İşletme marjını hesaplayabilirsiniz. Sadece işletme gelirini ve gelirini girin.

Etkin Faiz Oranı Hesaplayıcısı: Etkin faiz oranını hesaplayabilirsiniz. Sadece yılda nominal faiz oranını ve bileşik dönem sayısını girin.

Katma Değer Vergisi: KDV'yi (katma değer vergisi) ve fiyat dahilinde hesaplayabilirsiniz. KDV. Sadece fiyatı ülkenin KDV ve KDV oranı olmadan girin.

Başabaş Noktası: Hasar-puanı hesaplayabilirsiniz. Birimin sabit maliyeti, değişken maliyeti ve fiyatı girmeniz yeterlidir.

Daha Fazla Göster
Business Calculator Pro indir